Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

JORDAN CLC99 CAP METAL JM
JORDAN CLC99 CAP METAL JM
JORDAN CLC99 CAP METAL JM
JORDAN CLC99 CAP METAL JM
Kaпа
Код на производ:
(CW6410-010)
NIKE

JORDAN CLC99 CAP METAL JM

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
2.090 ДЕН
Моментална Цена
2.090 ДЕН
Моментална Цена
2.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • BV Унив.
 • OSFT *
 • MISC Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Останете фокусирани на играта, со унисекс капата Jordan Jumpman Classic99 Metal. Направена е од флексибилен ткаен материјал и метален знак Jumpman во средината. Подетално

Останете фокусирани на играта, со унисекс капата Jordan Jumpman Classic99 Metal.

Направена е од флексибилен ткаен материјал и метален знак Jumpman во средината.

Се состои од шест лесни панели, на кои им е додаден еластичен материјал за совршено вклопување.

Лентата на задниот дел од главата со тока ви овозможува да ја прилагодите големината.

Едноставниот дизајн лесно се вклопува во сите ваши спортски комбинации.

Спецификации:

 • Шест панели
 • Метален Jumpman знак
 • Не се пере во машина
 • Боја: темносина
 • Материјал: 100% најлон. Предна обвивка: 65% полиестер, 35% памук.
 • Шифра на артикл: CW6410-010
Карактеристика Вредност
Категорија Качкет
Основна поделба Текстил
Пол Unisex
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
BV Унив.
OSFT
MISC Унив.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Останете фокусирани на играта, со унисекс капата Jordan Jumpman Classic99 Metal.

Направена е од флексибилен ткаен материјал и метален знак Jumpman во средината.

Се состои од шест лесни панели, на кои им е додаден еластичен материјал за совршено вклопување.

Лентата на задниот дел од главата со тока ви овозможува да ја прилагодите големината.

Едноставниот дизајн лесно се вклопува во сите ваши спортски комбинации.

Спецификации:

 • Шест панели
 • Метален Jumpman знак
 • Не се пере во машина
 • Боја: темносина
 • Материјал: 100% најлон. Предна обвивка: 65% полиестер, 35% памук.
 • Шифра на артикл: CW6410-010
Карактеристика Вредност
Категорија Качкет
Основна поделба Текстил
Пол Unisex
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
BV Унив.
OSFT
MISC Унив.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Качкет CW6410-687
Останете фокусирани на играта, со унисекс капата Jordan Jumpman Classic99 Metal. Напра...
1.463 ДЕН
Заштеда 30%
2.090 ДЕН
Помош