Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

TIRO BP A.R.
TIRO BP A.R.
TIRO BP A.R.
TIRO BP A.R.
TIRO BP A.R.
TIRO BP A.R.
TIRO BP A.R.
TIRO BP A.R.
TIRO BP A.R.
TIRO BP A.R.
Ранец за фудбал
Код на производ:
(GH7261)
adidas

TIRO BP A.R.

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
4.288 ДЕН
Моментална Цена
4.288 ДЕН
Цена со попуст
3.430 ДЕН
Заштеда: 858 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • NSZ *
 • OG *
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Ранецот за фудбал adidas TIRO AEROREADY BACKPACK ќе ви помогне да ја пренесете вашата опрема од работа или дома на терен. Просторниот главна преграда се затвора, така што вашите работи ќе бидат безбедни. Подетално

Ранецот за фудбал adidas TIRO AEROREADY BACKPACK ќе ви помогне да ја пренесете вашата опрема од работа или дома на терен.

Просторниот главна преграда се затвора, така што вашите работи ќе бидат безбедни.

Овој ранец има и преграда за вашиот лаптоп, како и многу дополнителни џебови.

Меките ремени и наполнетиот грб ќе го олеснат вашиот товар, без оглед колку е тежок.

Олеснете го товарот и понесете ги работите во унисекс ранецот adidas TIRO AEROREADY BACKPACK.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Димензии: 65cm x 40cm x 40cm
 • Волумен: 15.7L
 • Главна преграда со патент
 • Преден џеб со патент
 • Странични џебови
 • AEROREADY технологија за апсорпција на пот
 • Мрежа за топка
 • Посебна преграда за копачки
 • Ремените може да се прилагодат
 • Состав на материјал: 100% рециклиран полиестер
 • Боја: црна
 • Код на производ: GH7261
Карактеристика Вредност
Категорија Ранец
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Фудбал
Бренд adidas
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Ранецот за фудбал adidas TIRO AEROREADY BACKPACK ќе ви помогне да ја пренесете вашата опрема од работа или дома на терен.

Просторниот главна преграда се затвора, така што вашите работи ќе бидат безбедни.

Овој ранец има и преграда за вашиот лаптоп, како и многу дополнителни џебови.

Меките ремени и наполнетиот грб ќе го олеснат вашиот товар, без оглед колку е тежок.

Олеснете го товарот и понесете ги работите во унисекс ранецот adidas TIRO AEROREADY BACKPACK.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Димензии: 65cm x 40cm x 40cm
 • Волумен: 15.7L
 • Главна преграда со патент
 • Преден џеб со патент
 • Странични џебови
 • AEROREADY технологија за апсорпција на пот
 • Мрежа за топка
 • Посебна преграда за копачки
 • Ремените може да се прилагодат
 • Состав на материјал: 100% рециклиран полиестер
 • Боја: црна
 • Код на производ: GH7261
Карактеристика Вредност
Категорија Ранец
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Фудбал
Бренд adidas
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец DQ1068
Унисекс торбата аdidas TIRO GYMSACK ви овозможува да спакувате сѐ што ви треба. Едност...
666 ДЕН
Заштеда 25%
888 ДЕН
Помош