Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NKG PRINTED LEGGING SET
NKG PRINTED LEGGING SET
NKG PRINTED LEGGING SET
NKG PRINTED LEGGING SET
NKG PRINTED LEGGING SET
NKG PRINTED LEGGING SET
NKG PRINTED LEGGING SET
NKG PRINTED LEGGING SET
NKG PRINTED LEGGING SET
NKG PRINTED LEGGING SET
NKG PRINTED LEGGING SET
NKG PRINTED LEGGING SET
Детски комплет
Код на производ:
(26H498-A0I)
NIKE

NKG PRINTED LEGGING SET

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
1.690 ДЕН
Моментална Цена
1.690 ДЕН
Моментална Цена
1.690 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 2T *
  • 3T *
  • 4T *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike SET NKG PRINTED LEGGING е комплет за девојчиња, кој се состои од маица со кратки ракави со логото на Nike и хеланки. Подетално

Nike SET NKG PRINTED LEGGING е комплет за девојчиња, кој се состои од маица со кратки ракави со логото на Nike и хеланки.

Комплетот е изработен од меки и растегливи материјали кои обезбедуваат целосна слобода на движење.

Подолгиот крој на маицата обезбедува поголема покриеност.

Впечатливите бои даваат разиграна спортска приказна.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Состав: 95% полиестер, 5% еластин

• Дозволено перење во машина

• Боја: розова

• Код на производ: 26H498-A0I

Карактеристика Вредност
Категорија Сет
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За бебиња (0-4 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike SET NKG PRINTED LEGGING е комплет за девојчиња, кој се состои од маица со кратки ракави со логото на Nike и хеланки.

Комплетот е изработен од меки и растегливи материјали кои обезбедуваат целосна слобода на движење.

Подолгиот крој на маицата обезбедува поголема покриеност.

Впечатливите бои даваат разиграна спортска приказна.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Состав: 95% полиестер, 5% еластин

• Дозволено перење во машина

• Боја: розова

• Код на производ: 26H498-A0I

Карактеристика Вредност
Категорија Сет
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За бебиња (0-4 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош