Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Y NK ELMNTL BKPK - FA19
Y NK ELMNTL BKPK - FA19
Y NK ELMNTL BKPK - FA19
Y NK ELMNTL BKPK - FA19
Y NK ELMNTL BKPK - FA19
Y NK ELMNTL BKPK - FA19
Y NK ELMNTL BKPK - FA19
Y NK ELMNTL BKPK - FA19
Ранец
Код на производ:
(BA6030-017)
NIKE

Y NK ELMNTL BKPK - FA19

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

Издвоивме производи од новата колекција на кои можеш да искористиш дури 30% попуст!

Избери модели што најмногу ти се допаѓаат! Погледни ги артиклите со попуст ОВДЕ.

Претходна цена
1.790 ДЕН
Моментална Цена
1.790 ДЕН
Цена со попуст
1.432 ДЕН
Заштеда: 358 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • BV *
  • OSFT *
  • MISC *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Подгответе се за на училиште со ранецот за деца Nike Backpack. Неговата издржлива конструкција содржи 2 прегради што се затвораат со патент за да бидете сигурни дека сите работи ќе останат на свое место. Подетално

Подгответе се за на училиште со ранецот за деца Nike Backpack.

Неговата издржлива конструкција содржи 2 прегради што се затвораат со патент за да бидете сигурни дека сите работи ќе останат на свое место.

Вградените ремени за рамо се прилагодливи, така што лесно можете да прилагодите според вашите потреби за да ви овозможат максимална удобност.

Рачката за носење ви дава друга опција за носење.

Спецификации:

• Димензии: 46cm x 31cm x 13cm

• Затворање со патент

• Преден џеб со патент

• Преграда за пенкало и ситници

• Прилагодливи ремени за рамо

• Материјал: 100% полиестер

• Боја: црна

• Шифра на артикл: BA6030-017

Карактеристика Вредност
Категорија Ранец
Основна поделба Опрема
Пол Kids
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Подгответе се за на училиште со ранецот за деца Nike Backpack.

Неговата издржлива конструкција содржи 2 прегради што се затвораат со патент за да бидете сигурни дека сите работи ќе останат на свое место.

Вградените ремени за рамо се прилагодливи, така што лесно можете да прилагодите според вашите потреби за да ви овозможат максимална удобност.

Рачката за носење ви дава друга опција за носење.

Спецификации:

• Димензии: 46cm x 31cm x 13cm

• Затворање со патент

• Преден џеб со патент

• Преграда за пенкало и ситници

• Прилагодливи ремени за рамо

• Материјал: 100% полиестер

• Боја: црна

• Шифра на артикл: BA6030-017

Карактеристика Вредност
Категорија Ранец
Основна поделба Опрема
Пол Kids
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец CU8963-436
Иако димензиите на детскиот ранец Nike Brasilia JDI се помали, овој модел е практичен и...
1.112 ДЕН
Заштеда 20%
1.390 ДЕН
Помош