Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

JDB SPACE GLITCH TEE/SHORT SET
JDB SPACE GLITCH TEE/SHORT SET
JDB SPACE GLITCH TEE/SHORT SET
JDB SPACE GLITCH TEE/SHORT SET
JDB SPACE GLITCH TEE/SHORT SET
JDB SPACE GLITCH TEE/SHORT SET
JDB SPACE GLITCH TEE/SHORT SET
JDB SPACE GLITCH TEE/SHORT SET
Детски сет
Код на производ:
(75A535-K25)
NIKE

JDB SPACE GLITCH TEE/SHORT SET

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

 

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2T 18-24м 87-92
 • 3T 2-3г. 93-98
 • 4T 3-4г. 99-104
Зачувајте во листата на желби
Nike JDB SPACE GLITCH TEE / SHORT SET е детски сет, одличен избор за топлите летни денови или за динамичен тренинг по кошарка. Комплетот се состои од маица, која има впечатливо лого на Jumpman и шорцеви. Подетално

Nike JDB SPACE GLITCH TEE / SHORT SET е детски сет, одличен избор за топлите летни денови или за динамичен тренинг по кошарка.

Комплетот се состои од маица, која има впечатливо лого на Jumpman и шорцеви.

Сетот е направен од комбинација на памучен полиестерски материјал, кој овозможува чувство на удобност и комфор.

Во овој сет децата ќе ја покажат својата љубов кон кошарката.

Спецификации:

 • За мали деца
 • Состав: 60% памук, 40% полиестер
 • Боја: Бела
 • Код на производ: 75A535-K25
Карактеристика Вредност
Категорија Сет
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
2T 18-24м 87-92
3T 2-3г. 93-98
4T 3-4г. 99-104

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike JDB SPACE GLITCH TEE / SHORT SET е детски сет, одличен избор за топлите летни денови или за динамичен тренинг по кошарка.

Комплетот се состои од маица, која има впечатливо лого на Jumpman и шорцеви.

Сетот е направен од комбинација на памучен полиестерски материјал, кој овозможува чувство на удобност и комфор.

Во овој сет децата ќе ја покажат својата љубов кон кошарката.

Спецификации:

 • За мали деца
 • Состав: 60% памук, 40% полиестер
 • Боја: Бела
 • Код на производ: 75A535-K25
Карактеристика Вредност
Категорија Сет
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
2T 18-24м 87-92
3T 2-3г. 93-98
4T 3-4г. 99-104

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Сет NJ0425-R78
Nike FUN FLIGHT 3 PIECE SET JORDAN е детски комплет од линијата Jordan кој се состои од...
1.192 ДЕН
Заштеда 20%
1.490 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Сет 65A398-023
Комплетот Nike Jordan Jdb Jumping Big Air Tee & Short Baby's Se за мали деца се...
1.043 ДЕН
Заштеда 30%
1.490 ДЕН
Помош