Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

UA CORE CREW 3PK
UA CORE CREW 3PK
UA CORE CREW 3PK
UA CORE CREW 3PK
UA CORE CREW 3PK
UA CORE CREW 3PK
UA CORE CREW 3PK
UA CORE CREW 3PK
Код на производ:
(1358345-100)
UNDER ARMOUR

UA CORE CREW 3PK

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
890 ДЕН
Моментална Цена
890 ДЕН
Моментална Цена
890 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS 30-34
 • YSM 23-26
 • SM 34-38
 • S 34-38
 • YMD 27-30
 • MD 38-42
 • M 38-42
 • YLG 30-34
 • YXL 34-38
 • LG 43-47
 • L 43-47
 • XL 48-50
 • 2XL *
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Чорапи
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Тренинг
Бренд UNDER ARMOUR
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS 30-34
YSM 23-26
SM 34-38
S 34-38
YMD 27-30
MD 38-42
M 38-42
YLG 30-34
YXL 34-38
LG 43-47
L 43-47
XL 48-50
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Чорапи
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Тренинг
Бренд UNDER ARMOUR
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS 30-34
YSM 23-26
SM 34-38
S 34-38
YMD 27-30
MD 38-42
M 38-42
YLG 30-34
YXL 34-38
LG 43-47
L 43-47
XL 48-50
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Чорапи 1358345-001
668 ДЕН
Заштеда 25%
890 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Чорапи 1358344-100
593 ДЕН
Заштеда 25%
790 ДЕН
Помош