Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

LIL STRIPE BALL
LIL STRIPE BALL
LIL STRIPE BALL
LIL STRIPE BALL
LIL STRIPE BALL
LIL STRIPE BALL
LIL STRIPE BALL
LIL STRIPE BALL
LIL STRIPE BALL
LIL STRIPE BALL
Кошаркарска топка
Код на производ:
(GK2483)
adidas

LIL STRIPE BALL

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
1.388 ДЕН
Моментална Цена
1.388 ДЕН
Цена со попуст
1.110 ДЕН
Заштеда: 278 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6X *
 • 1 *
 • 2 *
 • 3 *
 • 3- *
 • 4 *
 • 4- *
 • 5 *
 • 5- *
 • 6 *
 • 7 *
 • 8 *
 • 8- *
 • 9 *
 • 9- *
 • 10 *
 • 11 *
 • 12 *
 • OSFA *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas LIL STRIPE BALL е кошаркарска топка за игра на сите површини. Нејзината графика ве известува дека забавата е составен дел од вашата игра на терен. Подетално

adidas LIL STRIPE BALL е кошаркарска топка за игра на сите површини.

Нејзината графика ве известува дека забавата е составен дел од вашата игра на терен.

Надворешноста е изработена од издржлива синтетичка кожа со зашиени рабови, што ја прави топката подеднакво совршена за користење и во внатрешни, и во надворешни простории.

Спецификации:

• Кошаркарска топка за сите површини

• Синтетичка кожа

• Внатрешност од бутил

• Состав: 100% TPU

• Боја: портокалова

• Шифра на артикл: GK2483

Карактеристика Вредност
Категорија Топка
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Кошарка
Бренд adidas
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas LIL STRIPE BALL е кошаркарска топка за игра на сите површини.

Нејзината графика ве известува дека забавата е составен дел од вашата игра на терен.

Надворешноста е изработена од издржлива синтетичка кожа со зашиени рабови, што ја прави топката подеднакво совршена за користење и во внатрешни, и во надворешни простории.

Спецификации:

• Кошаркарска топка за сите површини

• Синтетичка кожа

• Внатрешност од бутил

• Состав: 100% TPU

• Боја: портокалова

• Шифра на артикл: GK2483

Карактеристика Вредност
Категорија Топка
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Кошарка
Бренд adidas
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Топка GL3946
adidas ALL COURT 2.0 BASKETBALL е кошаркарска топка со стандардна големина дизајнирана ...
1.488 ДЕН
Помош