Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

JORDAN CLC99 CAP METAL JM
JORDAN CLC99 CAP METAL JM
JORDAN CLC99 CAP METAL JM
JORDAN CLC99 CAP METAL JM
Kапа
Код на производ:
(CW6410-687)
NIKE

JORDAN CLC99 CAP METAL JM

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

Издвоивме производи од новата колекција на кои можеш да искористиш дури 30% попуст!

Избери модели што најмногу ти се допаѓаат! Погледни ги артиклите со попуст ОВДЕ.

Претходна цена
2.090 ДЕН
Моментална Цена
2.090 ДЕН
Цена со попуст
1.568 ДЕН
Заштеда: 522 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • BV *
 • OSFT *
 • MISC *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Останете фокусирани на играта, со унисекс капата Jordan Jumpman Classic99 Metal. Направена е од флексибилен ткаен материјал и метален знак Jumpman во средината. Подетално

Останете фокусирани на играта, со унисекс капата Jordan Jumpman Classic99 Metal.

Направена е од флексибилен ткаен материјал и метален знак Jumpman во средината.

Се состои од шест лесни панели, на кои им е додаден еластичен материјал за совршено вклопување.

Лентата на задниот дел од главата со тока ви овозможува да ја прилагодите големината.

Едноставниот дизајн лесно се вклопува во сите ваши спортски комбинации.

Спецификации:

 • Шест панели
 • Метален Jumpman знак
 • Не се пере во машина
 • Боја: црвена
 • Материјал: 100% најлон. Предна обвивка: 65% полиестер, 35% памук.
 • Шифра на артикл: CW6410-687
Карактеристика Вредност
Категорија Качкет
Основна поделба Текстил
Пол Unisex
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Останете фокусирани на играта, со унисекс капата Jordan Jumpman Classic99 Metal.

Направена е од флексибилен ткаен материјал и метален знак Jumpman во средината.

Се состои од шест лесни панели, на кои им е додаден еластичен материјал за совршено вклопување.

Лентата на задниот дел од главата со тока ви овозможува да ја прилагодите големината.

Едноставниот дизајн лесно се вклопува во сите ваши спортски комбинации.

Спецификации:

 • Шест панели
 • Метален Jumpman знак
 • Не се пере во машина
 • Боја: црвена
 • Материјал: 100% најлон. Предна обвивка: 65% полиестер, 35% памук.
 • Шифра на артикл: CW6410-687
Карактеристика Вредност
Категорија Качкет
Основна поделба Текстил
Пол Unisex
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош