Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

JDB SPACE GLITCH TEE/SHORT SET
JDB SPACE GLITCH TEE/SHORT SET
JDB SPACE GLITCH TEE/SHORT SET
JDB SPACE GLITCH TEE/SHORT SET
JDB SPACE GLITCH TEE/SHORT SET
JDB SPACE GLITCH TEE/SHORT SET
JDB SPACE GLITCH TEE/SHORT SET
JDB SPACE GLITCH TEE/SHORT SET
JDB SPACE GLITCH TEE/SHORT SET
JDB SPACE GLITCH TEE/SHORT SET
JDB SPACE GLITCH TEE/SHORT SET
JDB SPACE GLITCH TEE/SHORT SET
Детски сет
Код на производ:
(85A535-K25)
NIKE

JDB SPACE GLITCH TEE/SHORT SET

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

 

Претходна цена
2.090 ДЕН
Моментална Цена
2.090 ДЕН
Цена со попуст
1.254 ДЕН
Заштеда: 836 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6X *
 • 1 *
 • 2 *
 • 3 XXS
 • 3- *
 • 4 3-4г. 53-56
 • 4- *
 • 5 4-5г. 56-59
 • 5- *
 • 6 5-6г. 59-61
 • 7 6-7г. 61-63
 • 8 XL
 • 8- *
 • 9 *
 • 9- *
 • 10 *
 • 11 *
 • 12 *
 • OSFA *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike JDB SPACE GLITCH TEE / SHORT SET е детски сет, одличен избор за топлите летни денови или за динамичен тренинг по кошарка. Комплетот се состои од маица, која има впечатливо лого на Jumpman и шорцеви. Подетално

Nike JDB SPACE GLITCH TEE / SHORT SET е детски сет, одличен избор за топлите летни денови или за динамичен тренинг по кошарка.

Комплетот се состои од маица, која има впечатливо лого на Jumpman и шорцеви.

Сетот е направен од комбинација на памучен полиестерски материјал, кој овозможува чувство на удобност и комфор.

Во овој сет децата ќе ја покажат својата љубов кон кошарката.

Спецификации:

 • За мали деца
 • Состав: 60% памук, 40% полиестер
 • Боја: Бела
 • Код на производ: 85A535-K25
Карактеристика Вредност
Категорија Сет
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
6X
1
2
3 XXS
3-
4 3-4г. 53-56
4-
5 4-5г. 56-59
5-
6 5-6г. 59-61
7 6-7г. 61-63
8 XL
8-
9
9-
10
11
12
OSFA

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike JDB SPACE GLITCH TEE / SHORT SET е детски сет, одличен избор за топлите летни денови или за динамичен тренинг по кошарка.

Комплетот се состои од маица, која има впечатливо лого на Jumpman и шорцеви.

Сетот е направен од комбинација на памучен полиестерски материјал, кој овозможува чувство на удобност и комфор.

Во овој сет децата ќе ја покажат својата љубов кон кошарката.

Спецификации:

 • За мали деца
 • Состав: 60% памук, 40% полиестер
 • Боја: Бела
 • Код на производ: 85A535-K25
Карактеристика Вредност
Категорија Сет
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
6X
1
2
3 XXS
3-
4 3-4г. 53-56
4-
5 4-5г. 56-59
5-
6 5-6г. 59-61
7 6-7г. 61-63
8 XL
8-
9
9-
10
11
12
OSFA

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Сет 8A0430-R78
NIKE Сет JORDAN JAN AIR PATCH BEANIE SET Сетот од капа и ракавици за момчиња Nike JORDA...
952 ДЕН
Заштеда 20%
1.190 ДЕН
Помош