Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

4ATHLTS BP
4ATHLTS BP
4ATHLTS BP
4ATHLTS BP
4ATHLTS BP
4ATHLTS BP
4ATHLTS BP
4ATHLTS BP
Ранец
Код на производ:
(FJ4441)
adidas

4ATHLTS BP

Претходна цена
2.488 ДЕН
Моментална Цена
2.488 ДЕН
Моментална Цена
2.488 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • NSZ *
  • OG *
  • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Димензии: 48 cm x 16 cm x 31 cm Подетално

Димензии: 48 cm x 16 cm x 31 cm

Карактеристика Вредност
Категорија Ранец
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Димензии: 48 cm x 16 cm x 31 cm

Карактеристика Вредност
Категорија Ранец
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец FI7968
Димензии: 48.5 cm x 18 cm x 33 cm
1.641 ДЕН
Заштеда 25%
2.188 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец ED0292
Димензии: 46 cm x 28 cm x 16 cm
832 ДЕН
Заштеда 30%
1.188 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец DT2626
Димензии: 46 cm x 28 cm x 15 cm
1.042 ДЕН
Заштеда 30%
1.488 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""