Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Y NK H86 CAP METAL SWOOSH
Капа
Код на производ:
(AV8055-010)
NIKE

Y NK H86 CAP METAL SWOOSH

Уживајте во тренинг или пролетни дружби во најудобните модели од Sport Vision! Едноставни и функционални кроеви, најквалитетни материјали и инспиративни колекции ни носат супер модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

НЕ ГО ПРОПУШТAЈТЕ НАЈДОБРИОТ SHOPPING
Изберете ги вашите омилени модели, додадете ги во кошничка и ќе ве чека дополнителен попуст од 20% на новата колекција. Акцијата важи само вечерва од 19:00 до 24:00 часот. Попустот се пресметува директно во кошничка.

Претходна цена
990 ДЕН
Моментална Цена
990 ДЕН
Моментална Цена
990 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • BV *
 • OSFT *
 • MISC *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike H86 CAP METAL SWOOSH е детска унисекс капа наменета за тинејџери. Таа има модерен дизајн за автентичен стил. На капата има метално лого на Nike и перфорации кои овозможуваат постојана вентилација, така што е пријатна за секојдневно носење. Подетално

Nike H86 CAP METAL SWOOSH е детска унисекс капа наменета за тинејџери.

Таа има модерен дизајн за автентичен стил. На капата има метално лого на Nike и перфорации кои овозможуваат постојана вентилација, така што е пријатна за секојдневно носење.

Оваа капа може да се комбинира лесно. Брзо ќе стане омилен моден додаток на вашето дете.

Спецификации:

 • Унисекс спортска капа (за деца од 8-14 години)
 • Препознатлива безбол форма
 • Дискретни перфорации за вентилација
 • Мало метално лого на Nike на предната страна
 • Состав: полиестер
 • Боја: црна
 • Шифра на артикл: AV8055-010
Карактеристика Вредност
Категорија Качкет
Основна поделба Текстил
Пол Unisex
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike H86 CAP METAL SWOOSH е детска унисекс капа наменета за тинејџери.

Таа има модерен дизајн за автентичен стил. На капата има метално лого на Nike и перфорации кои овозможуваат постојана вентилација, така што е пријатна за секојдневно носење.

Оваа капа може да се комбинира лесно. Брзо ќе стане омилен моден додаток на вашето дете.

Спецификации:

 • Унисекс спортска капа (за деца од 8-14 години)
 • Препознатлива безбол форма
 • Дискретни перфорации за вентилација
 • Мало метално лого на Nike на предната страна
 • Состав: полиестер
 • Боја: црна
 • Шифра на артикл: AV8055-010
Карактеристика Вредност
Категорија Качкет
Основна поделба Текстил
Пол Unisex
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Качкет AV8015-438
973 ДЕН
Заштеда 30%
1.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Качкет BV2938-438
833 ДЕН
Заштеда 30%
1.190 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Качкет BV2938-663
833 ДЕН
Заштеда 30%
1.190 ДЕН
Помош