Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W NK EVERYDAY PLUS LTWT NS 3PR-WRAP NEW
W NK EVERYDAY PLUS LTWT NS 3PR-WRAP NEW
W NK EVERYDAY PLUS LTWT NS 3PR-WRAP NEW
W NK EVERYDAY PLUS LTWT NS 3PR-WRAP NEW
Женски кратки чорапи за тренинг
Код на производ:
(CV2964-907)
NIKE

W NK EVERYDAY PLUS LTWT NS 3PR-WRAP NEW

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
790 ДЕН
Моментална Цена
790 ДЕН
Цена со попуст
632 ДЕН
Заштеда: 158 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS *
 • YSM *
 • SM *
 • S *
 • YMD *
 • MD *
 • M *
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L *
 • XL *
 • 2XL *
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Женските чорапи Nike W NK EVERYDAY PLUS LTWT NS 3PR нудат секојдневна удобност и поддршка за вашите стапала. Подетално

Женските чорапи Nike W NK EVERYDAY PLUS LTWT NS 3PR нудат секојдневна удобност и поддршка за вашите стапала.

Комбинацијата на технологијата Dri-FIT и ткаенината од мрежа ќе ги одржат нозете свежи и суви.

Спецификации:

• Пакет од 3 пара

• Технологија Dri-FIT

• Ткаенина од мрежа

• Перење во машина

• Материјал: 94% полиестер / 6% најлон

• Боја: Портокалова / Бела / Црна

• Шифра на артикл: CV2964-907

Карактеристика Вредност
Категорија Чорапи
Основна поделба Опрема
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Женските чорапи Nike W NK EVERYDAY PLUS LTWT NS 3PR нудат секојдневна удобност и поддршка за вашите стапала.

Комбинацијата на технологијата Dri-FIT и ткаенината од мрежа ќе ги одржат нозете свежи и суви.

Спецификации:

• Пакет од 3 пара

• Технологија Dri-FIT

• Ткаенина од мрежа

• Перење во машина

• Материјал: 94% полиестер / 6% најлон

• Боја: Портокалова / Бела / Црна

• Шифра на артикл: CV2964-907

Карактеристика Вредност
Категорија Чорапи
Основна поделба Опрема
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош