Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

LK ANKLE S 3PP
Детски чорапи
Код на производ:
(GN7395)
adidas

LK ANKLE S 3PP

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
588 ДЕН
Моментална Цена
588 ДЕН
Моментална Цена
588 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • K2XS *
 • KXS 15-18 8.5-10.5
 • KS 19-22 10.6-12.8
 • KM 23-26 13.2-15.2
 • KL 27-30 16.5-17.8
 • KXL 30-34 18.7-20.4
 • K2XL 35-38 20.8-22.4
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas LITTLE KIDS ANKLE 3PP се унисекс чорапи за деца што ќе им овозможат удобност во текот на целиот ден. Подетално

adidas LITTLE KIDS ANKLE 3PP се унисекс чорапи за деца што ќе им овозможат удобност во текот на целиот ден.

Направени се од мешавина од памук, најлон и полиестер и се екстремно растегливи, така што ќе бидат пријатни во текот на целиот ден.

Впечатливото лого на adidas дава спортски изглед.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: розова, сива
 • Три пара во пакет
 • Код на производ: GN7395
Карактеристика Вредност
Категорија Чорапи
Основна поделба Опрема
Пол Kids
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
K2XS
KXS 15-18 8.5-10.5
KS 19-22 10.6-12.8
KM 23-26 13.2-15.2
KL 27-30 16.5-17.8
KXL 30-34 18.7-20.4
K2XL 35-38 20.8-22.4

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas LITTLE KIDS ANKLE 3PP се унисекс чорапи за деца што ќе им овозможат удобност во текот на целиот ден.

Направени се од мешавина од памук, најлон и полиестер и се екстремно растегливи, така што ќе бидат пријатни во текот на целиот ден.

Впечатливото лого на adidas дава спортски изглед.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: розова, сива
 • Три пара во пакет
 • Код на производ: GN7395
Карактеристика Вредност
Категорија Чорапи
Основна поделба Опрема
Пол Kids
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
K2XS
KXS 15-18 8.5-10.5
KS 19-22 10.6-12.8
KM 23-26 13.2-15.2
KL 27-30 16.5-17.8
KXL 30-34 18.7-20.4
K2XL 35-38 20.8-22.4

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чорапи GE3323
Децата ќе уживаат во своите авантури облечени во чорапите LITTLE KIDS ANKLE 3PP. Направ...
470 ДЕН
Заштеда 20%
588 ДЕН
Помош