Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

LK GRAPHIC CAP
LK GRAPHIC CAP
LK GRAPHIC CAP
LK GRAPHIC CAP
LK GRAPHIC CAP
LK GRAPHIC CAP
LK GRAPHIC CAP
LK GRAPHIC CAP
LK GRAPHIC CAP
LK GRAPHIC CAP
Код на производ:
(GN7390)
adidas

LK GRAPHIC CAP

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
688 ДЕН
Моментална Цена
688 ДЕН
Цена со попуст
585 ДЕН
Заштеда: 103 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • CHLD *
 • 1 *
 • OSFY *
 • OSFW *
 • OSFA *
 • OSFL *
 • OSFM *
 • L *
 • ONE *
 • NS *
 • PRO *
 • 12OZ *
 • 14OZ *
 • 16OZ *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Детската капа аdidas Graphic Cap за девојчиња е многу важен дел од гардеробата за време на сончевите денови. Направен од издржлив памучен материјал, со УВ фактор 50, обезбедува одлична заштита. Подетално

Детската капа аdidas Graphic Cap за девојчиња е многу важен дел од гардеробата за време на сончевите денови.

Направен од издржлив памучен материјал, со УВ фактор 50, обезбедува одлична заштита.

Прилагодливиот ремен од задната страна овозможува совршено прилагодување за поголема удобност.

Атрактивниот дизајн ја освежува секоја комбинација на облека, а логото на аdidas го нагласува спортскиот дух.

Спецификации:

 • Прилагодлив ремен
 • УВ фактор 50
 • Материјал: 100% памук
 • Боја: сина / бела
 • Код на производ: GN7390
Карактеристика Вредност
Категорија Качкет
Основна поделба Опрема
Пол Kids
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За тинејџери (8-14 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Детската капа аdidas Graphic Cap за девојчиња е многу важен дел од гардеробата за време на сончевите денови.

Направен од издржлив памучен материјал, со УВ фактор 50, обезбедува одлична заштита.

Прилагодливиот ремен од задната страна овозможува совршено прилагодување за поголема удобност.

Атрактивниот дизајн ја освежува секоја комбинација на облека, а логото на аdidas го нагласува спортскиот дух.

Спецификации:

 • Прилагодлив ремен
 • УВ фактор 50
 • Материјал: 100% памук
 • Боја: сина / бела
 • Код на производ: GN7390
Карактеристика Вредност
Категорија Качкет
Основна поделба Опрема
Пол Kids
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За тинејџери (8-14 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош