Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NK HPS ELT PRO BKPK SMALL
NK HPS ELT PRO BKPK SMALL
NK HPS ELT PRO BKPK SMALL
NK HPS ELT PRO BKPK SMALL
NK HPS ELT PRO BKPK SMALL
NK HPS ELT PRO BKPK SMALL
NK HPS ELT PRO BKPK SMALL
NK HPS ELT PRO BKPK SMALL
NK HPS ELT PRO BKPK SMALL
NK HPS ELT PRO BKPK SMALL
Ранец
Код на производ:
(CK4237-010)
NIKE

NK HPS ELT PRO BKPK SMALL

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
3.790 ДЕН
Моментална Цена
3.790 ДЕН
Цена со попуст
3.222 ДЕН
Заштеда: 568 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • BV *
 • OSFT *
 • MISC *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike NK HPS ELT PRO BKPK SMALL е унисекс ранец идеален за кошаркари. Elite значи најдоброто, што е токму тоа што го добивате со овој ранец. Може да се отвори и од страна кога ќе го оставите на земја, што ви го олеснува пристапот до вашите предмети. Преградите за складирање ќе ви помогнат да се организирате за тренинг или натпревар. Покрај главната преграда, овој ранец има преграда за лаптоп, за кабел, мрежест џеб и џеб за големо шише вода. Долната страна е исклучително издржлива. СПЕЦИФИКАЦИИ: Боја: црна Димензии: 43cm x 25cm x 18cm Состав на материјал: 100% полиестер Код на производ: CK4237-010   .
Подетално

Nike NK HPS ELT PRO BKPK SMALL е унисекс ранец идеален за кошаркари.

Elite значи најдоброто, што е токму тоа што го добивате со овој ранец.

Може да се отвори и од страна кога ќе го оставите на земја, што ви го олеснува пристапот до вашите предмети.

Преградите за складирање ќе ви помогнат да се организирате за тренинг или натпревар.

Покрај главната преграда, овој ранец има преграда за лаптоп, за кабел, мрежест џеб и џеб за големо шише вода.

Долната страна е исклучително издржлива.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: црна
 • Димензии: 43cm x 25cm x 18cm
 • Состав на материјал: 100% полиестер
 • Код на производ: CK4237-010  
Карактеристика Вредност
Категорија Ранец
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike NK HPS ELT PRO BKPK SMALL е унисекс ранец идеален за кошаркари.

Elite значи најдоброто, што е токму тоа што го добивате со овој ранец.

Може да се отвори и од страна кога ќе го оставите на земја, што ви го олеснува пристапот до вашите предмети.

Преградите за складирање ќе ви помогнат да се организирате за тренинг или натпревар.

Покрај главната преграда, овој ранец има преграда за лаптоп, за кабел, мрежест џеб и џеб за големо шише вода.

Долната страна е исклучително издржлива.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: црна
 • Димензии: 43cm x 25cm x 18cm
 • Состав на материјал: 100% полиестер
 • Код на производ: CK4237-010  
Карактеристика Вредност
Категорија Ранец
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец BA6164-013
Унисекс ранецот Nike Elite Pro е идеален за кошаркари. Elite значи најдоброто, што е т...
3.068 ДЕН
Заштеда 25%
4.090 ДЕН
Помош