Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CNXT21 LGE
CNXT21 LGE
CNXT21 LGE
CNXT21 LGE
CNXT21 LGE
CNXT21 LGE
CNXT21 LGE
CNXT21 LGE
Фудбалска топка
Код на производ:
(GK3489)
adidas

CNXT21 LGE

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
2.088 ДЕН
Моментална Цена
2.088 ДЕН
Цена со попуст
1.253 ДЕН
Заштеда: 835 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6X *
 • 1 *
 • 2 *
 • 3 *
 • 3- *
 • 4 *
 • 4- *
 • 5 *
 • 5- *
 • 6 *
 • 7 *
 • 8 *
 • 8- *
 • 9 *
 • 9- *
 • 10 *
 • 11 *
 • 12 *
 • OSFA *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas CONEXT21 LGE е фудбалска топка наменета за тренинг и натпревари. Оваа фудбалска топка ви дава одлична контрола на теренот и е отпорна на абење. Подетално

adidas CONEXT21 LGE е фудбалска топка наменета за тренинг и натпревари.

Оваа фудбалска топка ви дава одлична контрола на теренот и е отпорна на абење.

Квалитетната конструкција овозможува лесен контакт и поголема отпорност на влага.

Внатрешноста е изработена од бутил за оптимален притисок на воздухот.

Шесте панели го претставуваат единството на фудбалската игра низ континентите.

Оваа фудбалска топка има FIFA сертификат кој ви гарантира врвни перформанси.

Спецификации:

• Фудбалска топка

• Наменета за тренинзи и натпревари

• 100% TPU ламинирање

• TSBE технологија за квалитетна конструкција

• Боја: бела / црна / розова / зелена

• Шифра на артикл: GK3489

Карактеристика Вредност
Категорија Топка
Основна поделба Опрема
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд adidas
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas CONEXT21 LGE е фудбалска топка наменета за тренинг и натпревари.

Оваа фудбалска топка ви дава одлична контрола на теренот и е отпорна на абење.

Квалитетната конструкција овозможува лесен контакт и поголема отпорност на влага.

Внатрешноста е изработена од бутил за оптимален притисок на воздухот.

Шесте панели го претставуваат единството на фудбалската игра низ континентите.

Оваа фудбалска топка има FIFA сертификат кој ви гарантира врвни перформанси.

Спецификации:

• Фудбалска топка

• Наменета за тренинзи и натпревари

• 100% TPU ламинирање

• TSBE технологија за квалитетна конструкција

• Боја: бела / црна / розова / зелена

• Шифра на артикл: GK3489

Карактеристика Вредност
Категорија Топка
Основна поделба Опрема
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд adidas
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош