Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

TANGO ROSARIO
TANGO ROSARIO
TANGO ROSARIO
TANGO ROSARIO
TANGO ROSARIO
TANGO ROSARIO
TANGO ROSARIO
TANGO ROSARIO
TANGO ROSARIO
TANGO ROSARIO
TANGO ROSARIO
TANGO ROSARIO
TANGO ROSARIO
TANGO ROSARIO
TANGO ROSARIO
TANGO ROSARIO
TANGO ROSARIO
TANGO ROSARIO
TANGO ROSARIO
TANGO ROSARIO
TANGO ROSARIO
TANGO ROSARIO
TANGO ROSARIO
TANGO ROSARIO
Фудбалска топка
Код на производ:
(656927)
adidas

TANGO ROSARIO

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
1.488 ДЕН
Моментална Цена
1.488 ДЕН
Цена со попуст
1.190 ДЕН
Заштеда: 298 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 3 3
  • 4 4
  • 5 5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Оваа фудбалска топка е направена според фудбалскиот дизајн користен на светскиот премиерен меѓународен турнир во Аргентина во 1978 година, каде Танго Росарио е култен лик. Подетално

Оваа фудбалска топка е направена според фудбалскиот дизајн користен на светскиот премиерен меѓународен турнир во Аргентина во 1978 година, каде Танго Росарио е култен лик.

Со рачно зашиените делови за поголема издржливост, оваа FIFA топка е направена од бутил внатрешност и полиуретанска површина.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Боја: Бела / Црна

• Материјал: 100% полиуретан

• Фудбалска топка

• Шифра на артикл: 656927

Карактеристика Вредност
Категорија Топка
Основна поделба Опрема
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3 3
4 4
5 5

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Оваа фудбалска топка е направена според фудбалскиот дизајн користен на светскиот премиерен меѓународен турнир во Аргентина во 1978 година, каде Танго Росарио е култен лик.

Со рачно зашиените делови за поголема издржливост, оваа FIFA топка е направена од бутил внатрешност и полиуретанска површина.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Боја: Бела / Црна

• Материјал: 100% полиуретан

• Фудбалска топка

• Шифра на артикл: 656927

Карактеристика Вредност
Категорија Топка
Основна поделба Опрема
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3 3
4 4
5 5

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Топка GK3496
966 ДЕН
Заштеда 25%
1.288 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Топка FS0296
950 ДЕН
Заштеда 20%
1.188 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Топка DY2548
1.133 ДЕН
Заштеда 40%
1.888 ДЕН
Помош