Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Y NK GYM CLUB
Y NK GYM CLUB
Y NK GYM CLUB
Y NK GYM CLUB
Y NK GYM CLUB
Y NK GYM CLUB
Y NK GYM CLUB
Y NK GYM CLUB
Торба
Код на производ:
(BA5567-639)
NIKE

Y NK GYM CLUB

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

 

Претходна цена
1.890 ДЕН
Моментална Цена
1.890 ДЕН
Цена со попуст
1.512 ДЕН
Заштеда: 378 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • BV *
 • OSFT *
 • MISC Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Gym Club Kids 'Duffel Bag е детска спортска торба за тренинг, игра или авантура. Се состои од простран главен дел со двонасочен патент и помали внатрешни прегради во кои брзо може да ги организирате вашите работи. Подетално

Nike Gym Club Kids 'Duffel Bag е детска спортска торба за тренинг, игра или авантура.

Се состои од простран главен дел со двонасочен патент и помали внатрешни прегради во кои брзо може да ги организирате вашите работи.

Мрежестиот предел за шише се наоѓа на надворешната страна.

Издржливите рачки и прилагодливиот ремен за рамо ја прават оваа торба функционална и лесна за носење.

Материјалот е лесен за одржување.

Спецификации:

 • Димензии: 48cm x 23cm x 28cm

 • Лесно се чисти

 • Состав: 100% полиестер

 • Шифра на артикл: BA5567-639

Карактеристика Вредност
Категорија Торби
Основна поделба Опрема
Пол Kids
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
BV
OSFT
MISC Унив.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Gym Club Kids 'Duffel Bag е детска спортска торба за тренинг, игра или авантура.

Се состои од простран главен дел со двонасочен патент и помали внатрешни прегради во кои брзо може да ги организирате вашите работи.

Мрежестиот предел за шише се наоѓа на надворешната страна.

Издржливите рачки и прилагодливиот ремен за рамо ја прават оваа торба функционална и лесна за носење.

Материјалот е лесен за одржување.

Спецификации:

 • Димензии: 48cm x 23cm x 28cm

 • Лесно се чисти

 • Состав: 100% полиестер

 • Шифра на артикл: BA5567-639

Карактеристика Вредност
Категорија Торби
Основна поделба Опрема
Пол Kids
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
BV
OSFT
MISC Унив.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Торби BA5567-564
Чувајте ја опремата и најважните лични предмети во торбата Y NK GYM CLUB со двонасочен ...
1.512 ДЕН
Заштеда 20%
1.890 ДЕН
Помош