Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

JAN AIR SCHOOL BACKPACK
JAN AIR SCHOOL BACKPACK
JAN AIR SCHOOL BACKPACK
JAN AIR SCHOOL BACKPACK
Ранец
Код на производ:
(8B0503-023)
NIKE

JAN AIR SCHOOL BACKPACK

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

ИСКОРИСТИ ГИ НАЈДОБРИТЕ ПРОЛЕТНИ ПОПУСТИ!  

Издвоивме производи од новата колекција на кои можеш да искористиш до 30% попуст до 13-ти мај. Погледни што издвоивме за тебе, додади ги омилените модели во кошничката.

Претходна цена
2.190 ДЕН
Моментална Цена
2.190 ДЕН
Цена со попуст
1.752 ДЕН
Заштеда: 438 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • NSZ *
  • UNSZ *
  • OSFA *
  • ONE *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Без оглед каде одите, со ранецот ранец Nike Jordan Air School секогаш ќе бидете подготвени и добро организирани. Подетално

Без оглед каде одите, со ранецот ранец Nike Jordan Air School секогаш ќе бидете подготвени и добро организирани.

Функционалниот и минималистички дизајн го прави совршен избор за секојдневни излегувања, тренинзи или патувања.

Се состои од пространа главна преграда со двонасочен патент, посебен оддел напред и страничен џеб за шише за вода.

Ранецот е изработен од издржлив полиестерски материјал, со удобно поставени рачки и воздушен панел на задната страна.

Спецификации:

• Состав: 100% полиестер

• Боја: црна

• Шифра на артикл: 8B0503-023

Карактеристика Вредност
Категорија Ранец
Основна поделба Опрема
Пол Машки
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Без оглед каде одите, со ранецот ранец Nike Jordan Air School секогаш ќе бидете подготвени и добро организирани.

Функционалниот и минималистички дизајн го прави совршен избор за секојдневни излегувања, тренинзи или патувања.

Се состои од пространа главна преграда со двонасочен патент, посебен оддел напред и страничен џеб за шише за вода.

Ранецот е изработен од издржлив полиестерски материјал, со удобно поставени рачки и воздушен панел на задната страна.

Спецификации:

• Состав: 100% полиестер

• Боја: црна

• Шифра на артикл: 8B0503-023

Карактеристика Вредност
Категорија Ранец
Основна поделба Опрема
Пол Машки
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош