Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

BOYS SKI SOCKS
Код на производ:
(ELSS193300-01)
ELLESSE

BOYS SKI SOCKS

Претходна цена
390 ДЕН
Моментална Цена
390 ДЕН
Моментална Цена
390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2629 *
 • 2730 *
 • 3033 *
 • 3133 *
 • 3134 *
 • 3335 *
 • 3436 *
 • 3437 *
 • 3538 *
 • 3638 *
 • 3841 *
 • 3941 *
 • 3942 *
 • 4244 *
 • 4346 *
 • 4547 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Чорапи
Основна поделба Опрема
Пол Деца-момчиња
Намена Скијање
Бренд ELLESSE
Возраст За мали деца (4-10 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Чорапи
Основна поделба Опрема
Пол Деца-момчиња
Намена Скијање
Бренд ELLESSE
Возраст За мали деца (4-10 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош