Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NK MERC FADE - SP21
NK MERC FADE - SP21
NK MERC FADE - SP21
NK MERC FADE - SP21
Топка за фудбал
Код на производ:
(DD0002-094)
NIKE

NK MERC FADE - SP21

Претходна цена
1.290 ДЕН
Моментална Цена
1.290 ДЕН
Моментална Цена
1.290 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6X *
 • 1 *
 • 2 *
 • 3 *
 • 4 *
 • 5 *
 • 6 *
 • 7 *
 • 8 *
 • 9 *
 • 10 *
 • 11 *
 • 12 *
 • OSFA *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Ако сте љубител на фудбалот и барате топка за секојдневно играње, тогаш Nike Mercurial Fade Ball е вистинскиот избор за вас. Оваа квалитетна фудбалска топка е дизајнирана да ги поддржува вашите напори да тренирате сè повеќе и повеќе од ден на ден. Подетално

Ако сте љубител на фудбалот и барате топка за секојдневно играње, тогаш Nike Mercurial Fade Ball е вистинскиот избор за вас.

Оваа квалитетна фудбалска топка е дизајнирана да ги поддржува вашите напори да тренирате сè повеќе и повеќе од ден на ден.

Цврстата конструкција обезбедува издржливост и долготрајност, а внатрешноста е од материјал кој овозможува подобро задржување на воздухот.

Суптилните бои и контрастната графика на Nike ѝ даваат на топката автентичен изглед и поголема видливост на теренот.

Спецификации:

 • Издржлива конструкција

 • Материјал: 100% TPU

 • Боја: бела / црна / розова / зелена

 • Шифра на артикл: DD0002-094

Карактеристика Вредност
Категорија Топка
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Ако сте љубител на фудбалот и барате топка за секојдневно играње, тогаш Nike Mercurial Fade Ball е вистинскиот избор за вас.

Оваа квалитетна фудбалска топка е дизајнирана да ги поддржува вашите напори да тренирате сè повеќе и повеќе од ден на ден.

Цврстата конструкција обезбедува издржливост и долготрајност, а внатрешноста е од материјал кој овозможува подобро задржување на воздухот.

Суптилните бои и контрастната графика на Nike ѝ даваат на топката автентичен изглед и поголема видливост на теренот.

Спецификации:

 • Издржлива конструкција

 • Материјал: 100% TPU

 • Боја: бела / црна / розова / зелена

 • Шифра на артикл: DD0002-094

Карактеристика Вредност
Категорија Топка
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Топка CQ7150-100
Nike PL NK STRK - FA20 е фудбалска топка за рекреативни играчи. Наменета е за играње на...
1.890 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Топка SC3974-101
Топката Nike Maestro Football обезбедува добра контрола при играње фудбал. Оваа топка ...
1.390 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""