Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Y NK ELMNTL BKPK - GFX FA19
Y NK ELMNTL BKPK - GFX FA19
Y NK ELMNTL BKPK - GFX FA19
Y NK ELMNTL BKPK - GFX FA19
Y NK ELMNTL BKPK - GFX FA19
Y NK ELMNTL BKPK - GFX FA19
Y NK ELMNTL BKPK - GFX FA19
Y NK ELMNTL BKPK - GFX FA19
Y NK ELMNTL BKPK - GFX FA19
Y NK ELMNTL BKPK - GFX FA19
Детски училишен ранец - унисекс
Код на производ:
(BA6032-814)
NIKE

Y NK ELMNTL BKPK - GFX FA19

Уживајте во тренинг или пролетни дружби во најудобните модели од Sport Vision! Едноставни и функционални кроеви, најквалитетни материјали и инспиративни колекции ни носат супер модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

НЕ ГО ПРОПУШТAЈТЕ НАЈДОБРИОТ SHOPPING
Изберете ги вашите омилени модели, додадете ги во кошничка и ќе ве чека дополнителен попуст од 20% на новата колекција. Акцијата важи само вечерва од 19:00 до 24:00 часот. Попустот се пресметува директно во кошничка.

Претходна цена
1.890 ДЕН
Моментална Цена
1.890 ДЕН
Моментална Цена
1.890 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • BV *
  • OSFT *
  • MISC *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Подгответе се за на училиште со Nike ранецот за деца. Неговата издржлива конструкција содржи 2 прегради што ги затворате со патент за да бидете сигурни дека сите работи ќе останат на свое место. Подетално

Подгответе се за на училиште со Nike ранецот за деца.

Неговата издржлива конструкција содржи 2 прегради што ги затворате со патент за да бидете сигурни дека сите работи ќе останат на свое место.

Вградените ремени за на рамо се прилагодливи, така што лесно можете да ги подесите според вашите потреби за да ви овозможат максимална удобност.

Рачката одозгора ви дава друга опција за носење на ранецот.

Спецификации:

• Димензии: 46cm x 31cm x 13cm

• Затворање со патент

• Преден џеб со патент

• Преграда за училишен прибор и ситници

• Прилагодливи ремени

• Материјал: 100% полиестер

• Боја: розова

• Шифра на артикл: BA6032-814

Карактеристика Вредност
Категорија Ранец
Основна поделба Опрема
Пол Kids
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Подгответе се за на училиште со Nike ранецот за деца.

Неговата издржлива конструкција содржи 2 прегради што ги затворате со патент за да бидете сигурни дека сите работи ќе останат на свое место.

Вградените ремени за на рамо се прилагодливи, така што лесно можете да ги подесите според вашите потреби за да ви овозможат максимална удобност.

Рачката одозгора ви дава друга опција за носење на ранецот.

Спецификации:

• Димензии: 46cm x 31cm x 13cm

• Затворање со патент

• Преден џеб со патент

• Преграда за училишен прибор и ситници

• Прилагодливи ремени

• Материјал: 100% полиестер

• Боја: розова

• Шифра на артикл: BA6032-814

Карактеристика Вредност
Категорија Ранец
Основна поделба Опрема
Пол Kids
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош