Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NK FUTSAL MAESTRO
NK FUTSAL MAESTRO
NK FUTSAL MAESTRO
NK FUTSAL MAESTRO
Фудбал топка
Код на производ:
(SC3974-101)
NIKE

NK FUTSAL MAESTRO

Претходна цена
1.390 ДЕН
Моментална Цена
1.390 ДЕН
Моментална Цена
1.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • PRO *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Топката Nike Maestro Football обезбедува добра контрола при играње фудбал. Оваа топка има издржлив екстериер со контрастни панели. Подетално

Топката Nike Maestro Football обезбедува добра контрола при играње фудбал.

Оваа топка има издржлив екстериер со контрастни панели.

Спецификации:

• Конструкција која е издржлива и отпорна на абење

• Текстилен горен слој за одлична контрола на топката

• Помало отскокнување

• Материјал: 60% гума, 15% полиуретан, 13% полиестер, 12% EVA

• Боја: Бела / Црвена / Сина

• Шифра на артикл: SC3974-101

Карактеристика Вредност
Категорија Топка
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Топката Nike Maestro Football обезбедува добра контрола при играње фудбал.

Оваа топка има издржлив екстериер со контрастни панели.

Спецификации:

• Конструкција која е издржлива и отпорна на абење

• Текстилен горен слој за одлична контрола на топката

• Помало отскокнување

• Материјал: 60% гума, 15% полиуретан, 13% полиестер, 12% EVA

• Боја: Бела / Црвена / Сина

• Шифра на артикл: SC3974-101

Карактеристика Вредност
Категорија Топка
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Топка CQ7150-100
Nike PL NK STRK - FA20 е фудбалска топка за рекреативни играчи. Наменета е за играње на...
1.890 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Топка DD0002-094
Ако сте љубител на фудбалот и барате топка за секојдневно играње, тогаш Nike Mercurial ...
1.290 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""