Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NK HERITAGE TOTE - TRL
NK HERITAGE TOTE - TRL
NK HERITAGE TOTE - TRL
NK HERITAGE TOTE - TRL
NK HERITAGE TOTE - TRL
NK HERITAGE TOTE - TRL
Торба
Код на производ:
(CV1409-010)
NIKE

NK HERITAGE TOTE - TRL

Претходна цена
1.990 ДЕН
Моментална Цена
1.990 ДЕН
Моментална Цена
1.990 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • BV *
 • OSFT *
 • MISC *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Носете сè што ви треба во торбата Nike Heritage Tote. Наменета е за урбани спортисти во движење. Има голема главна преграда со лесен систем за затворање. Дополнителни џебови ви помагаат подобро да ги организирате своите работи. Има простор за клучеви и шише со вода. Подетално

Носете сè што ви треба во торбата Nike Heritage Tote. Наменета е за урбани спортисти во движење.

Има голема главна преграда со лесен систем за затворање. Дополнителни џебови ви помагаат подобро да ги организирате своите работи. Има простор за клучеви и шише со вода.

Помалата преграда со патент ви овозможува да чувате помалите предмети како паричникот и телефонот.

Големите рачки може да се прилагодуваат.

Спецификации:

 • Боја: црна

 • Состав: 83% најлон / 17% полиестер

 • Облога: 100% полиестер

 • Шифра на артикл: CV1409-010

Карактеристика Вредност
Категорија Торби
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Носете сè што ви треба во торбата Nike Heritage Tote. Наменета е за урбани спортисти во движење.

Има голема главна преграда со лесен систем за затворање. Дополнителни џебови ви помагаат подобро да ги организирате своите работи. Има простор за клучеви и шише со вода.

Помалата преграда со патент ви овозможува да чувате помалите предмети како паричникот и телефонот.

Големите рачки може да се прилагодуваат.

Спецификации:

 • Боја: црна

 • Состав: 83% најлон / 17% полиестер

 • Облога: 100% полиестер

 • Шифра на артикл: CV1409-010

Карактеристика Вредност
Категорија Торби
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош
string(0) ""
string(0) ""