Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NK HERITAGE SMIT - 2.0
Унисекс торба
Код на производ:
(BA5898-010)
NIKE

NK HERITAGE SMIT - 2.0

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

НЕ ГО ПРОПУШТAЈТЕ НАЈДОБРИОТ SHOPPING
Изберете ги вашите омилени модели, додадете ги во кошничка и ќе ве чека дополнителен попуст од 20% на новата колекција. Акцијата важи само вечерва од 19:00 до 24:00 часот.Овие попусти не може да се комбинираат со попусти од други промоции. Попустот се пресметува директно во кошничка.

Претходна цена
1.190 ДЕН
Моментална Цена
1.190 ДЕН
Моментална Цена
1.190 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • BV *
  • OSFT *
  • MISC *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Heritage Smith 2.0 е мал, но функционален моден детал кој ќе ви помогне полесно да ги чувате своите лични предмети. Подетално

Nike Heritage Smith 2.0 е мал, но функционален моден детал кој ќе ви помогне полесно да ги чувате своите лични предмети.

Направена од издржлив материјал, оваа торба има главна преграда со лизгачки патент и посебна мала преграда за брзо организирање на предметите.

Можете лесно да го прилагодите ременот на рамо според вашите потреби.

Оваа унисекс торба со класичен спортски изглед е идеална за секојдневно носење.

 

Спецификации:

• Унисекс торба - lifestyle

• Издржлив материјал

• Главна преграда со патент

• Помала преграда за чување мали предмети

• Боја: црна

• Шифра на артикл: BA5898-010

Карактеристика Вредност
Категорија Торбица
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Heritage Smith 2.0 е мал, но функционален моден детал кој ќе ви помогне полесно да ги чувате своите лични предмети.

Направена од издржлив материјал, оваа торба има главна преграда со лизгачки патент и посебна мала преграда за брзо организирање на предметите.

Можете лесно да го прилагодите ременот на рамо според вашите потреби.

Оваа унисекс торба со класичен спортски изглед е идеална за секојдневно носење.

 

Спецификации:

• Унисекс торба - lifestyle

• Издржлив материјал

• Главна преграда со патент

• Помала преграда за чување мали предмети

• Боја: црна

• Шифра на артикл: BA5898-010

Карактеристика Вредност
Категорија Торбица
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Торбица CW9259-975
Nike Heritage е легендарна унисекс торба одлична за брзи излегувања. Вашите лични пред...
2.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Торбица CW9259-607
Nike Heritage е легендарна унисекс торба одлична за брзи излегувања. Вашите лични пред...
2.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Торбица CW9259-702
Nike Heritage е легендарна унисекс торба одлична за брзи излегувања. Вашите лични пред...
2.090 ДЕН
Помош