Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

U NK EVERYDAY LTWT NS 6PR-BAND
U NK EVERYDAY LTWT NS 6PR-BAND
U NK EVERYDAY LTWT NS 6PR-BAND
U NK EVERYDAY LTWT NS 6PR-BAND
Унисекс чорапи
Код на производ:
(SX7679-100)
NIKE

U NK EVERYDAY LTWT NS 6PR-BAND

НЕ ГО ПРОПУШТAЈТЕ НАЈДОБРИОТ SHOPPING
Изберете ги вашите омилени модели, додадете ги во кошничка и ќе ве чека дополнителен попуст од 20% на новата колекција. Акцијата важи само вечерва од 19:00 до 24:00 часот. Попустот се пресметува директно во кошничка.

Претходна цена
1.190 ДЕН
Моментална Цена
1.190 ДЕН
Цена со попуст
952 ДЕН
Заштеда: 238 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S *
 • M *
 • L *
 • XL *
 • 2XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Добијте целодневна удобност од Nike Everyday Lightweight No-Show Training Socks (6 пара чорапи). Nike чорапите обезбедуваат дополнителна удобност. Dri-FIT технологијата им помагаат на нозете да останат пријатни и суви. Подетално

Добијте целодневна удобност од Nike Everyday Lightweight No-Show Training Socks (6 пара чорапи).

Nike чорапите обезбедуваат дополнителна удобност. Dri-FIT технологијата им помагаат на нозете да останат пријатни и суви.

Спецификации:

 • Материјал: 66% памук / 32% полиестер / 2% спандекс

 • Боја: Бела

 • Шифра на артикл: SX7679-010

Карактеристика Вредност
Категорија Чорапи
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Добијте целодневна удобност од Nike Everyday Lightweight No-Show Training Socks (6 пара чорапи).

Nike чорапите обезбедуваат дополнителна удобност. Dri-FIT технологијата им помагаат на нозете да останат пријатни и суви.

Спецификации:

 • Материјал: 66% памук / 32% полиестер / 2% спандекс

 • Боја: Бела

 • Шифра на артикл: SX7679-010

Карактеристика Вредност
Категорија Чорапи
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Чорапи SX7679-010
Добијте целодневна удобност од Nike Everyday Lightweight No-Show Training Socks (6 пара...
952 ДЕН
Заштеда 20%
1.190 ДЕН
Помош