Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

X GL TRN
X GL TRN
X GL TRN
X GL TRN
X GL TRN
X GL TRN
X GL TRN
X GL TRN
Голмански ракавици
Код на производ:
(FS0427)
adidas

X GL TRN

Претходна цена
1.488 ДЕН
Моментална Цена
1.488 ДЕН
Цена со попуст
1.190 ДЕН
Заштеда: 298 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6X *
 • 1 *
 • 2 *
 • 3 *
 • 4 *
 • 5 *
 • 6 *
 • 7 *
 • 8 *
 • 9 *
 • 10 *
 • 11 *
 • 12 *
 • OSFA *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Со голманските ракавици на adidas X GL TRN ќе бидете подготвени за секој удар. Бидете најдобри во тимот со овие ракавици. Подетално

Со голманските ракавици на adidas X GL TRN ќе бидете подготвени за секој удар.

Бидете најдобри во тимот со овие ракавици.

Тие се лесни и во комбинација со мрежестиот материјал на задниот дел се многу удобни.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: бела, црна
 • Латекс на дланките за подобра контрола на топката
 • Флексибилни и издржливи
 • Состав на материјал: 100% полиестер
 • Шифра на артикл: FS0427
Карактеристика Вредност
Категорија Голмански ракавици
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Фудбал
Бренд adidas
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Со голманските ракавици на adidas X GL TRN ќе бидете подготвени за секој удар.

Бидете најдобри во тимот со овие ракавици.

Тие се лесни и во комбинација со мрежестиот материјал на задниот дел се многу удобни.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: бела, црна
 • Латекс на дланките за подобра контрола на топката
 • Флексибилни и издржливи
 • Состав на материјал: 100% полиестер
 • Шифра на артикл: FS0427
Карактеристика Вредност
Категорија Голмански ракавици
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Фудбал
Бренд adidas
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Помош
string(0) ""
string(0) ""