Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

REUSCH FRANCI R-TEX XT MITTEN 9018 MT
REUSCH FRANCI R-TEX XT MITTEN 9018 MT
REUSCH FRANCI R-TEX XT MITTEN 9018 MT
REUSCH FRANCI R-TEX XT MITTEN 9018 MT
Код на производ:
(6085514-901)
REUSCH

REUSCH FRANCI R-TEX XT MITTEN 9018 MT

Претходна цена
1.890 ДЕН
Моментална Цена
1.890 ДЕН
Цена со попуст
1.512 ДЕН
Заштеда: 378 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • I *
  • II *
  • III *
  • IV *
  • V *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Ракавици
Основна поделба Опрема
Пол Машки
Намена Скијање
Бренд REUSCH
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Ракавици
Основна поделба Опрема
Пол Машки
Намена Скијање
Бренд REUSCH
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ракавици 4801329-701
3.992 ДЕН
Заштеда 20%
4.990 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ракавици 4805151-680
1.512 ДЕН
Заштеда 20%
1.890 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""