Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

TRAKA ZA TRCANJE SA 2 MOTORA
Код на производ:
(RX 155)
RIDER

TRAKA ZA TRCANJE SA 2 MOTORA

Големини EU
Големини
Големини CM
 • CHLD *
 • 1 *
 • OSFY *
 • OSFW *
 • OSFA *
 • OSFL *
 • OSFM *
 • L *
 • ONE *
 • NS *
 • 12OZ *
 • 14OZ *
 • 16OZ *
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Трака за трчање
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Тренинг
Бренд RIDER, RING SPORT
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Трака за трчање
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Тренинг
Бренд RIDER, RING SPORT
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош
string(0) ""
string(0) ""