Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

HARRELL KD
Код на производ:
(6 52831 300-635)
ICEPEAK

HARRELL KD

Големини EU
Големини
Големини CM
  • OS *
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Подкапа
Основна поделба Опрема
Пол Деца-девојчиња
Намена Скијање
Бренд ICEPEAK
Возраст За мали деца (4-10 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Подкапа
Основна поделба Опрема
Пол Деца-девојчиња
Намена Скијање
Бренд ICEPEAK
Возраст За мали деца (4-10 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош