Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NBR STRUNJACA D=1.5CM SA HANGERIMA BLK
NBR STRUNJACA D=1.5CM SA HANGERIMA BLK
NBR STRUNJACA D=1.5CM SA HANGERIMA BLK
NBR STRUNJACA D=1.5CM SA HANGERIMA BLK
NBR STRUNJACA D=1.5CM SA HANGERIMA BLK
NBR STRUNJACA D=1.5CM SA HANGERIMA BLK
Код на производ:
(RX LKEM-3016-BLACK)
RING SPORT

NBR STRUNJACA D=1.5CM SA HANGERIMA BLK

Големини EU
Големини
Големини CM
  • NSZ *
  • OG *
  • NS *
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Фитнес реквизит
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Фитнес
Бренд RING SPORT
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Фитнес реквизит
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Фитнес
Бренд RING SPORT
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
312 ДЕН
Заштеда 20%
390 ДЕН
Помош