Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

BP FROZEN
BP FROZEN
BP FROZEN
BP FROZEN
BP FROZEN
BP FROZEN
BP FROZEN
BP FROZEN
BP FROZEN
BP FROZEN
Код на производ:
(GE3298)
adidas

BP FROZEN

Претходна цена
2.188 ДЕН
Моментална Цена
2.188 ДЕН
Цена со попуст
1.750 ДЕН
Заштеда: 438 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • NSZ *
  • OG *
  • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Ранец
Основна поделба Опрема
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Ранец
Основна поделба Опрема
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец GE3321
1.350 ДЕН
Заштеда 20%
1.688 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец GE3300
Димензии: 32 cm x 25 cm x 11 cm
1.532 ДЕН
Заштеда 30%
2.188 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец GE3320
Димензии: 40 cm x 16 cm x 28 cm
1.350 ДЕН
Заштеда 20%
1.688 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""