Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

GUME ZA ZUBE-ANATOMSKE EVA GEL CRNA
Код на производ:
(RS TP 1005 BLACK)
RING SPORT

GUME ZA ZUBE-ANATOMSKE EVA GEL CRNA

Претходна цена
390 ДЕН
Моментална Цена
390 ДЕН
Цена со попуст
312 ДЕН
Заштеда: 78 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • NSZ *
  • OG *
  • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Фитнес реквизит
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Боречки Спортови
Бренд RING SPORT
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Фитнес реквизит
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Боречки Спортови
Бренд RING SPORT
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
232 ДЕН
Заштеда 20%
290 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
232 ДЕН
Заштеда 20%
290 ДЕН
Помош