Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ELASTICNA GUMA ZA VEZBANJE 21MM
ELASTICNA GUMA ZA VEZBANJE 21MM
ELASTICNA GUMA ZA VEZBANJE 21MM
ELASTICNA GUMA ZA VEZBANJE 21MM
Код на производ:
(RX CE6501-21)
RING SPORT

ELASTICNA GUMA ZA VEZBANJE 21MM

Претходна цена
590 ДЕН
Моментална Цена
590 ДЕН
Цена со попуст
472 ДЕН
Заштеда: 118 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • NSZ *
  • OG *
  • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Фитнес реквизит
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Тренинг
Бренд RING SPORT
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Фитнес реквизит
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Тренинг
Бренд RING SPORT
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Фитнес реквизит RS LBQ-008-YELLOW
232 ДЕН
Заштеда 20%
290 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Помош