Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

BANDAZERI ZA RUKE CRNI 2X2.5M
Код на производ:
(RX BX021-2.5M-BLK)
RING SPORT

BANDAZERI ZA RUKE CRNI 2X2.5M

Претходна цена
490 ДЕН
Моментална Цена
490 ДЕН
Цена со попуст
368 ДЕН
Заштеда: 122 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • NSZ *
  • OG *
  • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Бандажер
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Фитнес
Бренд RING SPORT
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Бандажер
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Фитнес
Бренд RING SPORT
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Бандажер RX BX021-3M-RED
368 ДЕН
Заштеда 25%
490 ДЕН
Помош