Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ICEPEAK HIGDEN JR
Код на производ:
(6 52811 850 I-817)
ICEPEAK

ICEPEAK HIGDEN JR

Големини EU
Големини
Големини CM
  • NSZ *
  • UNSZ *
  • OSFA *
  • ONE *
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Капа
Основна поделба Опрема
Пол Деца-момчиња
Намена Скијање
Бренд ICEPEAK
Возраст За тинејџери (8-14 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Капа
Основна поделба Опрема
Пол Деца-момчиња
Намена Скијање
Бренд ICEPEAK
Возраст За тинејџери (8-14 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош