Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

BP POWER V S
BP POWER V S
BP POWER V S
BP POWER V S
BP POWER V S
BP POWER V S
BP POWER V S
BP POWER V S
BP POWER V S
BP POWER V S
BP POWER V S
BP POWER V S
BP POWER V S
BP POWER V S
Ранец
Код на производ:
(GE3321)
adidas

BP POWER V S

Претходна цена
1.688 ДЕН
Моментална Цена
1.688 ДЕН
Цена со попуст
1.266 ДЕН
Заштеда: 422 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • NSZ *
 • OG *
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Ранецот adidas POWER V S BACKPACK ќе им помогне на децата да го поминат напорниот ден полесно. Главната преграда е исклучително пространа. Димензии: 40 cm x 16 cm x 28 cm Подетално

Ранецот adidas POWER V S BACKPACK ќе им помогне на децата да го поминат напорниот ден полесно.

Главната преграда е исклучително пространа.

Овој ранец е лесен и удобен за носење и може да се користи за училиште, спорт и други активности.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: сина, бела

 • Ремени

 • Предна преграда со патент

 • Пространа главна преграда

 • Состав на материјал: 100% рециклиран полиестер

 • Шифра на артикл: GE3321

 • Димензии: 40 cm x 16 cm x 28 cm
Карактеристика Вредност
Категорија Ранец
Основна поделба Опрема
Пол Kids
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За тинејџери (8-14 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Ранецот adidas POWER V S BACKPACK ќе им помогне на децата да го поминат напорниот ден полесно.

Главната преграда е исклучително пространа.

Овој ранец е лесен и удобен за носење и може да се користи за училиште, спорт и други активности.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: сина, бела

 • Ремени

 • Предна преграда со патент

 • Пространа главна преграда

 • Состав на материјал: 100% рециклиран полиестер

 • Шифра на артикл: GE3321

 • Димензии: 40 cm x 16 cm x 28 cm
Карактеристика Вредност
Категорија Ранец
Основна поделба Опрема
Пол Kids
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За тинејџери (8-14 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош