Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NAN WORD MARK BEANIE & GLOVE
NAN WORD MARK BEANIE & GLOVE
NAN WORD MARK BEANIE & GLOVE
NAN WORD MARK BEANIE & GLOVE
Детска капа и ракавици
Код на производ:
(8A2891-A38)
NIKE

NAN WORD MARK BEANIE & GLOVE

Претходна цена
1.090 ДЕН
Моментална Цена
1.090 ДЕН
Цена со попуст
654 ДЕН
Заштеда: 436 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • NSZ *
  • UNSZ *
  • OSFA *
  • ONE *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Топол зимски Nike комплет за деца - капа со ракавици и препознатливото лого на Nike. Подетално

Топол зимски Nike комплет за деца - капа со ракавици и препознатливото лого на Nike.

Спецификации:

  • Состав: 100% акрилик

  • Боја: црна, зелена, портокалова

  • Шифра на артикл: 8A2891-A38

Карактеристика Вредност
Категорија Сет
Основна поделба Опрема
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Топол зимски Nike комплет за деца - капа со ракавици и препознатливото лого на Nike.

Спецификации:

  • Состав: 100% акрилик

  • Боја: црна, зелена, портокалова

  • Шифра на артикл: 8A2891-A38

Карактеристика Вредност
Категорија Сет
Основна поделба Опрема
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Сет 8A2891-KE4
Топол зимски Nike комплет за деца - капа со ракавици и препознатливото лого на Nike.
654 ДЕН
Заштеда 40%
1.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Сет 86G796-U90
NIKE сет NKB NSW NIKE TRICOT SET е комплет тренерки за деца. Дуксерот има два џеба со ...
1.494 ДЕН
Заштеда 40%
2.490 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Сет 76G796-U90
NIKE сет NKB NSW NIKE TRICOT SET е комплет тренерки за деца. Дуксерот има два џеба со ...
1.434 ДЕН
Заштеда 40%
2.390 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""