Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ПРОДОЛЖЕНО РАБОТНО ВРЕМЕ НА CALL ЦЕНТАР ЗА BLACK WEEK

Понеделник - Сабота од 8 до 19ч

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NAN WORD MARK BEANIE & GLOVE
NAN WORD MARK BEANIE & GLOVE
NAN WORD MARK BEANIE & GLOVE
NAN WORD MARK BEANIE & GLOVE
Код на производ:
(8A2891-KE4)
NIKE

NAN WORD MARK BEANIE & GLOVE

Претходна цена
1.090 ДЕН
Моментална Цена
1.090 ДЕН
Цена со попуст
872 ДЕН
Заштеда: 218 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • NSZ *
  • UNSZ *
  • OSFA *
  • ONE *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Сет
Основна поделба Опрема
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Сет
Основна поделба Опрема
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Сет 8A2891-A38
872 ДЕН
Заштеда 20%
1.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Сет 86G796-U90
1.744 ДЕН
Заштеда 30%
2.490 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Сет 76G796-U90
1.673 ДЕН
Заштеда 30%
2.390 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""