Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

T4H RSPNS S BP
T4H RSPNS S BP
T4H RSPNS S BP
T4H RSPNS S BP
T4H RSPNS S BP
T4H RSPNS S BP
T4H RSPNS S BP
T4H RSPNS S BP
T4H RSPNS S BP
T4H RSPNS S BP
Унисекс ранец
Код на производ:
(GE1216)
adidas

T4H RSPNS S BP

Претходна цена
2.188 ДЕН
Моментална Цена
2.188 ДЕН
Цена со попуст
1.750 ДЕН
Заштеда: 438 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • NSZ *
 • OG *
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
За секојдневна употреба или патување, организирајте го она што ви треба во овој ранец на adidas. Има доволно простор за лаптоп и други потребни предмети. Подетално

За секојдневна употреба или патување, организирајте го она што ви треба во овој ранец на adidas. Има доволно простор за лаптоп и други потребни предмети.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: црна
 • Материјал: 100% полиуретан
 • Унисекс ранец
 • Шифра на артикл: GE1216
Карактеристика Вредност
Категорија Ранец
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

За секојдневна употреба или патување, организирајте го она што ви треба во овој ранец на adidas. Има доволно простор за лаптоп и други потребни предмети.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: црна
 • Материјал: 100% полиуретан
 • Унисекс ранец
 • Шифра на артикл: GE1216
Карактеристика Вредност
Категорија Ранец
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец FT8763
Димензии: 30 cm x 44,5 cm x 12 cm
967 ДЕН
Заштеда 35%
1.488 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец FT6713
Димензии: 46 cm x 33 cm x 14 cm
1.510 ДЕН
Заштеда 20%
1.888 ДЕН
Помош