Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

WOMEN'S SPORT HIJAB
WOMEN'S SPORT HIJAB
WOMEN'S SPORT HIJAB
WOMEN'S SPORT HIJAB
Код на производ:
(1346208-001)
UNDER ARMOUR

WOMEN'S SPORT HIJAB

Претходна цена
1.490 ДЕН
Моментална Цена
1.490 ДЕН
Цена со попуст
1.192 ДЕН
Заштеда: 298 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XL2X *
 • XS/S *
 • XS *
 • S/M *
 • S *
 • M/L *
 • M *
 • L *
 • L/XL *
 • XL *
 • 2XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Hidzab
Основна поделба Опрема
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд UNDER ARMOUR
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Hidzab
Основна поделба Опрема
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд UNDER ARMOUR
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош
string(0) ""
string(0) ""