Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

JORDAN JAN JUMPMAN SNAPBACK
JORDAN JAN JUMPMAN SNAPBACK
JORDAN JAN JUMPMAN SNAPBACK
JORDAN JAN JUMPMAN SNAPBACK
Капа
Код на производ:
(9A1795-650)
NIKE

JORDAN JAN JUMPMAN SNAPBACK

Претходна цена
1.190 ДЕН
Моментална Цена
1.190 ДЕН
Цена со попуст
893 ДЕН
Заштеда: 297 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • NSZ *
  • UNSZ *
  • OSFA *
  • ONE *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
NIKE JORDAN JAN JUMPMAN SNAPBACK е капа за момчиња. Направена е од шест дела со прилагодлив систем за подесување во задниот дел. Подетално

NIKE JORDAN JAN JUMPMAN SNAPBACK е капа за момчиња.

Направена е од шест дела со прилагодлив систем за подесување во задниот дел.

Перфорацијата обезбедува вентилација, а логото Jumpman на предната страна дава посебен изглед.

Спецификации:

  • Боја: зелена, црна, црвена
  • Шифра на артикл: 9A1795-650
Карактеристика Вредност
Категорија Качкет
Основна поделба Опрема
Пол Деца-момчиња
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

NIKE JORDAN JAN JUMPMAN SNAPBACK е капа за момчиња.

Направена е од шест дела со прилагодлив систем за подесување во задниот дел.

Перфорацијата обезбедува вентилација, а логото Jumpman на предната страна дава посебен изглед.

Спецификации:

  • Боја: зелена, црна, црвена
  • Шифра на артикл: 9A1795-650
Карактеристика Вредност
Категорија Качкет
Основна поделба Опрема
Пол Деца-момчиња
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Качкет 9A0128-001
NIKE JORDAN JAN JUMPMAN SNAPBACK е капа за момчиња. Направена е од шест дела со прилаго...
833 ДЕН
Заштеда 30%
1.190 ДЕН
Помош