Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CLSC KIDS
CLSC KIDS
CLSC KIDS
CLSC KIDS
CLSC KIDS
CLSC KIDS
CLSC KIDS
CLSC KIDS
CLSC KIDS
CLSC KIDS
Ранец
Код на производ:
(GE1148)
adidas

CLSC KIDS

Претходна цена
1.088 ДЕН
Моментална Цена
1.088 ДЕН
Цена со попуст
870 ДЕН
Заштеда: 218 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • NSZ *
  • OG *
  • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Димензии: 25 cm x 35 cm x 11 cm Подетално

Димензии: 25 cm x 35 cm x 11 cm

Карактеристика Вредност
Категорија Ранец
Основна поделба Опрема
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Димензии: 25 cm x 35 cm x 11 cm

Карактеристика Вредност
Категорија Ранец
Основна поделба Опрема
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец GE1146
Димензии: 25 cm x 35 cm x 11 cm
870 ДЕН
Заштеда 20%
1.088 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""