Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Y NK BEANIE METAL SWOOSH
Y NK BEANIE METAL SWOOSH
Y NK BEANIE METAL SWOOSH
Y NK BEANIE METAL SWOOSH
Код на производ:
(CI3711-697)
NIKE

Y NK BEANIE METAL SWOOSH

Претходна цена
990 ДЕН
Моментална Цена
990 ДЕН
Цена со попуст
891 ДЕН
Заштеда: 99 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • BV *
  • OSFT *
  • MISC *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Капа
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Тренинг
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Vidi jos

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Капа
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Тренинг
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Vidi jos

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош
string(0) ""
string(0) ""