Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NC ANKLE 3PP
Uniseks чорапи
Код на производ:
(GE1380)
adidas

NC ANKLE 3PP

Претходна цена
488 ДЕН
Моментална Цена
488 ДЕН
Цена со попуст
390 ДЕН
Заштеда: 98 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS *
 • YSM *
 • SM *
 • S *
 • YMD *
 • MD *
 • M *
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L *
 • XL *
 • 2XL *
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
NON CUSHIONED ANKLE 3PP чорапите на adidas се одличен избор за стапалата, како за шетање низ град, така и за во теретана. Подетално

NON CUSHIONED ANKLE 3PP чорапите на adidas се одличен избор за стапалата, како за шетање низ град, така и за во теретана.

Со мешавина од памук и многу пријатен растеглив дел, даваат посебно чувство на удобност.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Цел: тренинг

 • Материјал: 70% памук, 27% полиестер и 3% еластин

 • Боја: бела

 • Шифра на артикл: GE1380

Карактеристика Вредност
Категорија Чорапи
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

NON CUSHIONED ANKLE 3PP чорапите на adidas се одличен избор за стапалата, како за шетање низ град, така и за во теретана.

Со мешавина од памук и многу пријатен растеглив дел, даваат посебно чувство на удобност.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Цел: тренинг

 • Материјал: 70% памук, 27% полиестер и 3% еластин

 • Боја: бела

 • Шифра на артикл: GE1380

Карактеристика Вредност
Категорија Чорапи
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош