Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

U NK EVERYDAY LTWT NS 3PR
Унисекс чорапи
Код на производ:
(SX7678-901)
NIKE

U NK EVERYDAY LTWT NS 3PR

Претходна цена
690 ДЕН
Моментална Цена
690 ДЕН
Цена со попуст
552 ДЕН
Заштеда: 138 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS *
 • YSM *
 • SM *
 • S *
 • YMD *
 • MD *
 • M *
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L *
 • XL *
 • 2XL *
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Унисекс чорапите Nike U NK EVERYDAY LTWT NS 3PR U се удобни и идеални за тренинг во теретана. Направени се од мек материјал кој користи технологија за апсорпција на пот Dri-FIT, така што стапалата ќе ви бидат суви. Подетално

Унисекс чорапите Nike U NK EVERYDAY LTWT NS 3PR U се удобни и идеални за тренинг во теретана.

Направени се од мек материјал кој користи технологија за апсорпција на пот Dri-FIT, така што стапалата ќе ви бидат суви.

Тие се плитки и не се гледаат кога ги носите со патики.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: бела, црна, сива

 • Плиток модел

 • 3 пара во пакет

 • Технологија за апсорпција на пот Dri-FIT

 • Состав на материјал: 66% памук, 32% полиестер, 2% еластин

 • Шифра на артикл: SX7678-901

Карактеристика Вредност
Категорија Чорапи
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Унисекс чорапите Nike U NK EVERYDAY LTWT NS 3PR U се удобни и идеални за тренинг во теретана.

Направени се од мек материјал кој користи технологија за апсорпција на пот Dri-FIT, така што стапалата ќе ви бидат суви.

Тие се плитки и не се гледаат кога ги носите со патики.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: бела, црна, сива

 • Плиток модел

 • 3 пара во пакет

 • Технологија за апсорпција на пот Dri-FIT

 • Состав на материјал: 66% памук, 32% полиестер, 2% еластин

 • Шифра на артикл: SX7678-901

Карактеристика Вредност
Категорија Чорапи
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Чорапи SX7679-100
Добијте целодневна удобност од Nike Everyday Lightweight No-Show Training Socks (6 пара...
952 ДЕН
Заштеда 20%
1.190 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Чорапи SX7678-010
Меката памучна ткаенина со полиестер и еластин совршено се прилепува за стапалото. Dri...
552 ДЕН
Заштеда 20%
690 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""