Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NC ANKLE 3PP
Чорапи за возрасни
Код на производ:
(GE6177)
adidas

NC ANKLE 3PP

Претходна цена
488 ДЕН
Моментална Цена
488 ДЕН
Цена со попуст
390 ДЕН
Заштеда: 98 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS *
 • YSM *
 • SM *
 • S *
 • YMD *
 • MD *
 • M *
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L *
 • XL *
 • 2XL *
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Овие adidas чорапи до глужд ги штитат стапалата од улица до теретана. Материјалот е од тенка, мека растеглива памучна мешавина.   СПЕЦИФИКАЦИИ: Боја: црна Материјал: 70% памук / 27% полиестер / 2% еластин / 1% полиамид Унисекс чорапи за возрасни Шифра на артикл: GE6177 .
Подетално

Овие adidas чорапи до глужд ги штитат стапалата од улица до теретана. Материјалот е од тенка, мека растеглива памучна мешавина.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: црна

 • Материјал: 70% памук / 27% полиестер / 2% еластин / 1% полиамид

 • Унисекс чорапи за возрасни

 • Шифра на артикл: GE6177

Карактеристика Вредност
Категорија Чорапи
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Овие adidas чорапи до глужд ги штитат стапалата од улица до теретана. Материјалот е од тенка, мека растеглива памучна мешавина.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: црна

 • Материјал: 70% памук / 27% полиестер / 2% еластин / 1% полиамид

 • Унисекс чорапи за возрасни

 • Шифра на артикл: GE6177

Карактеристика Вредност
Категорија Чорапи
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чорапи GE1379
390 ДЕН
Заштеда 34%
588 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чорапи GE1380
NON CUSHIONED ANKLE 3PP чорапите на adidas се одличен избор за стапалата, како за шетањ...
390 ДЕН
Заштеда 20%
488 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чорапи GE6132
Performance HC ANKLE 3PP се специјално изработени чорапи за тренинг изработени од мек и...
390 ДЕН
Заштеда 20%
488 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""