Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

JORDAN JAN OFFSET PATCH BEANIE
Детска капа и ракавици
Код на производ:
(9A0452-R78)
NIKE

JORDAN JAN OFFSET PATCH BEANIE

Претходна цена
1.190 ДЕН
Моментална Цена
1.190 ДЕН
Цена со попуст
952 ДЕН
Заштеда: 238 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • NSZ *
  • UNSZ *
  • OSFA *
  • ONE *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike JORDAN JAN OFFSET PATCH BEANIE - зимска капа и ракавици од колекцијата JORDAN за тинејџери на возраст од 8 до 14 години. Карактеристичниот дизајн и топлината која ја пружаат капата и ракавиците кога ќе дојдат студените денови ќе ги воодушеват децата. Подетално

Nike JORDAN JAN OFFSET PATCH BEANIE - зимска капа и ракавици од колекцијата JORDAN за тинејџери на возраст од 8 до 14 години.

Карактеристичниот дизајн и топлината која ја пружаат капата и ракавиците кога ќе дојдат студените денови ќе ги воодушеват децата.

Брендот Jordan секогаш ги надминува границите.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

  • Состав: 100% акрилик
  • Покажана боја: црвена
  • Шифра на артикл: 9A0452-R78
Карактеристика Вредност
Категорија Капа
Основна поделба Опрема
Пол Деца-момчиња
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike JORDAN JAN OFFSET PATCH BEANIE - зимска капа и ракавици од колекцијата JORDAN за тинејџери на возраст од 8 до 14 години.

Карактеристичниот дизајн и топлината која ја пружаат капата и ракавиците кога ќе дојдат студените денови ќе ги воодушеват децата.

Брендот Jordan секогаш ги надминува границите.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

  • Состав: 100% акрилик
  • Покажана боја: црвена
  • Шифра на артикл: 9A0452-R78
Карактеристика Вредност
Категорија Капа
Основна поделба Опрема
Пол Деца-момчиња
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош
string(0) ""
string(0) ""