Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

JORDAN JAN AIR PATCH BEANIE SET
Капа и ракавици
Код на производ:
(9A0430-023)
NIKE

JORDAN JAN AIR PATCH BEANIE SET

Претходна цена
1.390 ДЕН
Моментална Цена
1.390 ДЕН
Цена со попуст
973 ДЕН
Заштеда: 417 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • NSZ *
 • UNSZ *
 • OSFA *
 • ONE *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Сетот од капа и ракавици за момчиња Nike JORDAN JAN AIR PATCH BEANIE е идеален комплет за сите деца кои ја сакаат кошарката. Комплетот содржи пар ракавици и капа што ќе ги стопли децата во најстудените денови. Подетално

Сетот од капа и ракавици за момчиња Nike JORDAN JAN AIR PATCH BEANIE е идеален комплет за сите деца кои ја сакаат кошарката.

Комплетот содржи пар ракавици и капа што ќе ги стопли децата во најстудените денови.

Направени се од најмекиот материјал што ќе им даде максимална удобност и топлина.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: црна, сива
 • Капа и ракавици
 • Состав на материјал: 100% акрилик
 • Шифра на артикл: 9A0430-023
Карактеристика Вредност
Категорија Сет
Основна поделба Опрема
Пол Деца-момчиња
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Сетот од капа и ракавици за момчиња Nike JORDAN JAN AIR PATCH BEANIE е идеален комплет за сите деца кои ја сакаат кошарката.

Комплетот содржи пар ракавици и капа што ќе ги стопли децата во најстудените денови.

Направени се од најмекиот материјал што ќе им даде максимална удобност и топлина.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: црна, сива
 • Капа и ракавици
 • Состав на материјал: 100% акрилик
 • Шифра на артикл: 9A0430-023
Карактеристика Вредност
Категорија Сет
Основна поделба Опрема
Пол Деца-момчиња
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош