Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

LIGHT NOSH 3PP
Unisex Чорапи
Код на производ:
(DZ9416)
adidas

LIGHT NOSH 3PP

Претходна цена
588 ДЕН
Моментална Цена
588 ДЕН
Цена со попуст
470 ДЕН
Заштеда: 118 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS *
 • YSM *
 • SM *
 • S *
 • YMD *
 • MD *
 • M *
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L *
 • XL *
 • 2XL *
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
LIGHT NOSH 3PP чорапите се направени за најдобра удобност при секојдневно носење. Благодарение на плетената поддршка на лакот кај стапалото и мазниот спој кај прстите, тие овозможуваат удобност и многу пријатно и лесно чувство. Подетално

LIGHT NOSH 3PP чорапите се направени за најдобра удобност при секојдневно носење.

Благодарение на плетената поддршка на лакот кај стапалото и мазниот спој кај прстите, тие овозможуваат удобност и многу пријатно и лесно чувство.

Логото на adidas дава посебен спортски ефект. Направени се од памук и еластин.

Спецификации:

 • Чорапи за возрасни
 • 61% памук, 35% полиестер и 4% еластин
 • Боја: црна
 • Шифра на артикл: DZ9416
Карактеристика Вредност
Категорија Чорапи
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

LIGHT NOSH 3PP чорапите се направени за најдобра удобност при секојдневно носење.

Благодарение на плетената поддршка на лакот кај стапалото и мазниот спој кај прстите, тие овозможуваат удобност и многу пријатно и лесно чувство.

Логото на adidas дава посебен спортски ефект. Направени се од памук и еластин.

Спецификации:

 • Чорапи за возрасни
 • 61% памук, 35% полиестер и 4% еластин
 • Боја: црна
 • Шифра на артикл: DZ9416
Карактеристика Вредност
Категорија Чорапи
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош